men men
kobietawogrodzie kobietawogrodzie
women women
Seni

Seni je značka, preverená miliónom ľudí po celom svete.

Sprevádza inkontinentných pacientov a ich opatrovateľov, chronicky chorých a zdravotne postihnutých, poskytuje im prémiovú kvalitou savých produktov a riešení pre starostlivosť o kožu.

Usporadúvame miestne i medzinárodné projekty spojené s problematiku inkontinencie, ktoré sú zamerané na vzdelávanie širokej verejnosti. S hrdosťou môžeme oznámiť, že sme zlepšili kvalitu starostlivosti.
Každá časť nášho tela potrebuje osobitnú starostlivosť a ochranu. Široký sortiment produktov starostlivosti o kožu Seni Care jemne čistí, regeneruje a účinne chráni.

diagnostika

Ak neviete určiť, ktorý savý výrobok je pre vás najlepší, použite nástroj, ktorý sa nazýva „diagnostika“.

Odpovedaním na 3 jednoduché otázky sa zobrazia odporúčané produkty, ktoré zodpovedajú vašim potrebám.

diagnostika

starostlivosť o blízkych

Keď niekto z príbuzných ochorie, narodí sa choré alebo postihnuté dieťa, rodičia zostarnú, vznikne problematika poskytnutia starostlivosti. Bez ohľadu na to, či je opatrovaná osoba chorá, zdravotne postihnutá alebo v pokročilom veku, a či je opatrovateľom rodič, dieťa alebo profesionálny opatrovateľ, situácia je ťažká pre celú rodinu. Odporúčame vám dozvedieť sa viac o poskytovaní starostlivosti a moderných riešeniach inkontinencie a starostlivosti o kožu.

pre odborníkov

Odborníci sú často jedným z najdôležitejších zdrojov sily a motivácie, pre boj s chorobou, pre osoby odkázané na pomoc iných.

Vážení odborníci, chceli by sme vám pomôcť pri práci s ľuďmi trpiacich inkontinenciou. Preto ponúkame komplexné informácie, širokú škálu savých produktov a produktov na starostlivosť o kožu, ako aj pomoc pri zlepšovaní vašich schopností.